Pre ženy

Ako funguje Proceive u žien

Proceive® Women poskytuje látky, ktoré podporujú výživové potreby ženského reprodukčného systému. Pri snahe otehotnieť sú kľúčovými faktormi vytvorenie správneho prostredia a vyprodukovanie kvalitných vajíčkových buniek.

Pri vývoji vajíčka, maternice a hormonálneho systému zohrávajú dôležitú úlohu živiny. Reprodukčný a hormonálny cyklus každý mesiac vyprodukuje vajíčkovú bunku, pripraví maternicu a musí prebehnúť nespočetné množstvo ďalších procesov, aby sa vytvorila správna rovnováha plodnosti. Pre mnohé z týchto procesov je nevyhnutná správna výživa.

Pri snahe splodiť dieťa je dôležitý zdravý životný štýl, vyvážená strava a dostatok pohybu. Napriek tomu má ale 6 z desiatich párov problém s počatím dieťaťa. V dnešnom uponáhľanom svete totiž  môže byť ťažké získať všetko potrebné len zo stravy, obzvlášť ak strava odzrkadľuje smutné potravinové štatistiky. A tu môže pomôcť Proceive s poskytnutím ďalšej podpory potrebnej na zabezpečenie dobrého zdravia pred počatím.

3 položiek celkom
Proceive Conception Pregnancy Omega 3
Novinka
€23 / balenie

Ide o vedecky vyváženú receptúru Omega 3 s DHA pre ženy od počatia, cez tehotenstvo až po dojčenie. Poskytuje vysoko silnú, čistú omega 3 v optimálnych hladinách dávkovania...

69
Proceive Conception Max Women
Novinka
€55 / balenie

Najvyššia úroveň nutričnej podpory určená pre ženy od 35 rokov alebo aj mladších, ktoré sa snažia otehotnieť rok a viac. Obsahuje 33 vitamínov, minerálov, aminokyselín a omega 3...

48
Proceive Conception Women
Novinka
€28 / balenie

Proceive® Women je určený pre ženy vo veku 18-35 rokov, ktoré sa pripravujú na počatie a chcú otehotnieť. Obsahuje 28 vitamínov, minerálov a aminokyselín nutrične vyskladaných...

45

ČISTÉ A POCTIVÉ INGREDIENCIE

Pri snahe otehotnieť a počas tehotenstva je dôležité jesť čistú, zdravú a vyváženú stravu, a preto sme si vedomí, že do našich produktov by mali ísť len tie najčistejšie, aktívne živiny a nič iné.

Preto v rade Proceive nenájdete žiadne plnivá, spojivá ani konzervačné látky. Plnivá sa často nachádzajú v tabletách kvôli ich objemu, zatiaľ čo spojivá sú lepidlá používané aby tablety držali pohromade. Radi udržiavame veci čisté a jednoduché. Výroba je síce trochu drahšia (preto iné značky používajú tablety), ale s Proceive máte zaručenú vysokokvalitnú, čistú aktívnu výživu v každej jednej kapsule.