Pre mužov

Ako funguje Proceive u mužov

Aby boli muži plodní, musia vyprodukovať 40 až 300 miliónov spermiových buniek. Je to intenzívny proces a značná je aj energia spojená s tvorbou týchto buniek. Produkt Proceive® Men je navrhnutý tak, aby uspokojoval nutričné požiadavky mužského reprodukčného systému.

Pri snahe splodiť dieťa sú kľúčovými faktormi vytvorenie správneho prostredia a vyprodukovanie kvalitných spermiových buniek. Na mužskú plodnosť môže mať vplyv nedostatok ktorejkoľvek živiny. Proceive poskytuje kľúčové živiny na podporu normálnej plodnosti a reprodukcie.

Pri snahe splodiť dieťa je veľmi dôležitý zdravý životný štýl, vyvážená strava a dostatok pohybu. Napriek tomu má ale 6 z desiatich párov problém s počatím dieťaťa. V dnešnom uponáhľanom svete totiž  môže byť ťažké získať všetko potrebné len zo stravy, obzvlášť ak strava odzrkadľuje smutné potravinové štatistiky. A tu môže pomôcť Proceive poskytnutím ďalšej podpory potrebnej na zabezpečenie dobrého zdravia pred počatím.

2 položiek celkom
Proceive Conception Max Men
Novinka
€55 / balenie

Najvyššia úroveň nutričnej podpory určená pre mužov nad 40 rokov alebo aj mladších, ktorí sa snažia splodiť dieťa rok a viac. Obsahuje 33 vitamínov, minerálov, aminokyselín a...

54
Proceive Conception Men
Novinka
€28 / balenie

Proceive® Men je určený pre mužov do 40 rokov, ktorí chcú splodiť dieťa. Obsahuje 26 aminokyselín, vitamínov a minerálov špeciálne nakombinovaných pre mužov na podporu...

51

ČISTÉ, ČESTNÉ INGREDIENCIE

Pri snahe otehotnieť a počas tehotenstva je dôležité jesť čistú, zdravú a vyváženú stravu, a preto veríme, že do našich produktov by mali ísť len tie najčistejšie, aktívne živiny a nič iné.

Preto v rade Proceive nenájdete žiadne plnivá, spojivá ani konzervačné látky. Plnivá sa často nachádzajú v tabletách kvôli ich objemu, zatiaľ čo spojivá sú lepidlá používané aby tablety držali pohromade. Radi udržiavame veci čisté a jednoduché. Výroba je síce trochu drahšia (preto iné značky používajú tablety), ale s Proceive máte zaručenú vysokokvalitnú, čistú aktívnu výživu v každej jednej kapsule.