FAQ

Najčastejšie otázky 

Čo je Proceive?

Proceive® Conception je špeciálne formulovaný rad výživových doplnkov na podporu plodnosti a na obdobie pred splodením dieťaťa pre mužov a ženy. Proceive vyvinuli odborníci na plodnosť s použitím zložiek, ktorých vplyv na parametre plodnosti dokazuje klinická veda. 

Proceive® Pregnancy je rad na mieru šitých výživových doplnkov pre ženy, ktoré si chcú byť isté, že sebe a svojmu dieťaťu poskytujú počas celého tehotenstva tú najlepšiu nutričnú podporu. 

Proceive® poskytuje najkomplexnejšie zložky zahŕňajúce vitamíny, minerály, aminokyseliny, CO-Q10 a Omega 3 DHA. Táto kombinácia živín ponúka pridanú nutričnú podporu v čase, keď je váš organizmus odkázaný na mnoho životne dôležitých živín. Proceive® obsahuje aj kyselinu listovú vo forme L-metylfolátu v množstve 400 mcg, čo je presne úroveň odporúčaná ministerstvom zdravotníctva* 

*Všetkým ženám, ktoré plánujú otehotnieť alebo pravdepodobne otehotnejú, by sa malo odporúčať, aby užívali ako denný doplnok 400 mikrogramov (400 µg/0,4 mg) kyseliny listovej. Vyššie dávky sú potrebné u žien s anamnézou defektov neurálnej trubice alebo s už existujúcim ochorením diabetes mellitus – Výživa pre tehotenstvo podľa HSE. 

Pre koho je vhodný produkt Proceive?

Proceive® Conception je pre mužov aj ženy, ktorí si chcú byť istí, že v čase, keď sa snažia splodiť dieťa, si zabezpečujú najlepšiu výživovú podporu.  

Proceive® Pregnancy je pre ženy, ktoré si chcú byť isté, že sebe a svojmu dieťaťu poskytujú počas celého tehotenstva tú najlepšiu výživovú podporu. 

Kedy by som mala začať užívať Proceive® Conception?

Proceive® Conception by ste mali užívať od chvíle, keď sa začnete snažiť splodiť dieťa. Proceive® Conception sa môže užívať už tri mesiace predtým, ako sa začnete snažiť splodiť dieťa. V rámci prípravy na počatie je dôležité vytvárať si v organizme zásoby živín. 

Po potvrdení vášho tehotenstva by ste mali prejsť na produkt Proceive® Pregnancy Trimester 1. 

Mala by som s Proceive® Conception alebo Pregnancy užívať aj iné produkty?

Proceive® Conception obsahuje všetky vitamíny a minerály potrebné na počatie, spolu s odporúčanými 400 ug kyseliny listovej vo forme L-metylfolátu. Proceive® Pregnancy zasa obsahuje všetky vitamíny a minerály, ktoré sú potrebné pre matku a dieťa počas jednotlivých trimestrov, znova vrátane odporúčaných 400 ug kyseliny listovej vo forme L-metylfolátu. Pre pridaný úžitok pri výžive sa môže v spojení s ktorýmkoľvek produktom Proceive® Conception alebo Pregnancy užívať Proceive® Omega 3. 

Je Proceive® Conception vhodný pre vegetariánov a vegánov?

Kapsuly Proceive® Conception sú vhodné pre vegánov.

Vrecúška Proceive® Conception Max sú vhodné pre vegetariánov.

Rad na podporu počatia tiež neobsahuje plnivá, spojivá, umelé farbivá a príchute. 

Je Proceive® Pregnancy vhodný pre vegetariánov a vegánov?

Áno. Rad Proceive® Pregnancy tiež neobsahuje plnivá, spojivá, umelé farbivá a príchute. 

Prečo je Proceive® drahší ako iné doplnky?

Receptúry Proceive® obsahujú vysoký počet zložiek vo vysokých dávkach. Kvôli našim zložitým receptúram je drahšie vyrobiť Proceive® ako iné produkty na trhu. 

Môže sa Proceive® užívať súčasne s liekmi?

Áno. PROCEIVE® môže pomôcť pripraviť váš organizmus tým, že mu poskytne cennú výživovú podporu. Ak však máte obavy, poraďte sa so svojím lekárom alebo zdravotníckym pracovníkom. 

Môžem užívať Proceive® Conception, ak sa pripravujem na asistovanú reprodukciu/IVF?

Áno. Proceive® Conception® môže pomôcť pripraviť váš organizmus tým, že mu poskytne cennú výživovú podporu. 

Ako mám užívať Proceive®?

Kapsuly Proceive® Conception a Pregnancy: Užívajte dve kapsuly raz denne, najlepšie ráno po jedle. 

Vrecúška Proceive® Conception Max: Raz denne užite obsah jedného vrecúška s približne 300 ml vody alebo šťavy, najlepšie ráno po jedle. 

Kapsuly Proceive® Omega 3: Užívajte dve kapsuly raz denne, najlepšie ráno po jedle. 

Ako sa má skladovať Proceive®?

Proceive® skladujte pri izbovej teplote. 

Môžu sa pri užívaní Proceive® vyskytnúť nežiaduce účinky?

Pri užívaní Proceive® podľa návodu nie sú známe žiadne vedľajšie účinky. Neprekračujte odporúčané množstvo. V prípade predávkovania okamžite vyhľadajte lekársku pomoc. 

Môžete mať jasnejší moč ako obvykle, je to spôsobené vitamínom B2 (riboflavínom) a nemusíte sa toho obávať. 

Pred použitím si vždy prečítajte pokyny k výrobku. Neprekračujte odporúčané množstvo. Podobne ako pri iných doplnkoch stravy, ak ste pod lekárskym dohľadom alebo trpíte potravinovými alergiami, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Potravinové doplnky sa nesmú považovať za náhradu pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Tento výrobok obsahuje železo, ktorého nadmerný príjem môže byť pre malé deti škodlivý. Skladujte pri izbovej teplote a mimo dosahu detí. 

Máte ešte nejaké otázky?

Ak ste tu nenašli odpoveď na svoju otázku, kontaktujte nás, prosím, prostredníctvom kontaktného formulára. Na všetky otázky sa snažíme odpovedať do 24 hodín (od pondelka do piatka).