O Proceive

“Urobme si bábo …”


Možno práve táto veta spôsobila vznik vášho života a možno je to veta, ktorá naštartovala vaše snaženie sa o splodenie vášho vlastného dieťatka. Ak patríte k tým šťastným, ktorí boli v snažení úspešní, blahoželáme vám, tešíme sa s vami a radi by sme vás podporili nielen vo fáze tehotenstva, ale aj po pôrode.

Žiaľ, v súčasnosti, v dobe plnej zhonu, stresu, neistoty, nekvalitnej stravy a zlého životného prostredia, sa až 6 z 10 párov snaží o bábätko neúspešne. Je to frustrujúce a z úvodného nadšenia sa razom môže stať “drina”, začnete mať pochybnosti. “Chcelo by to niečo na podporu plodnosti” , poviete si. A tak prichádza na rad Dr. Google, ktorý vám prezradí, aké vitamíny, bylinky, či minerály by mohli pomôcť. A tak sa zásobíte kyselinou listovou, vitamínmi B6, B12, D, horčíkom, zinkom a tak ďalej a tak ďalej, až máte plnú skrinku živín, ktoré síce podporujú plodnosť, už len zvoliť správne dávkovanie. Prečo sa však trápiť, keď túto prácu za vás už niekto urobil?
Výsledkom práce odborníkov sú írske, čisto prírodné produkty z radu Proceive® Conception na podporu plodnosti, ktorých zloženie je presne ušité na mieru pre ženy aj mužov v rôznom veku a v rôznych fázach snaženia sa a to všetko v jednej tablete alebo vrecúšku! Proceive® Conception má vyše 600 klinických štúdií a dosahuje skvelé výsledky, čo potvrdzuje aj fakt, že len z tých pár vzoriek, ktoré sme na Slovensku poskytli páru roky neúspešnému, sa už narodilo „prvé Proceive“ dieťa – Lilianka :-)

Po úspešnom splodení nového života však naša podpora nekončí. Prichádza na rad tehotenstvo a jeho trimestre. V každom z nich sú na ženu a dieťa kladené iné nároky na výživu a preto Proceive® vyvinulo produktový rad Proceive® Pregnancy Trimester s presne ušitými živinami pre každý trimester samostatne. A ako inak, všetky na prírodnej báze, vhodné aj pre vegánky.


Výborne, je tu vaše vysnívané dieťa! Blahoželáme a prajeme dieťatku aj jeho skvelým rodičom veľa zdravia a síl.
Určite viete, že materské mlieko je pre bábätko najlepším zdrojom potravy. Má najvhodnejšie nutričné zloženie, posilňuje jeho imunitný systém a okrem ďalších benefitov vytvára aj dôležité puto medzi mamičkou a dieťatkom. Aj s dojčením však môže nastať problém a to buď v podobe nedostatku materského mlieka alebo v podobe problémov s namáhanými bradavkami. Vo vážnych prípadoch vám najlepšie poradí lekár alebo laktačná poradkyňa, no takýmto problémom je možné predísť. Na podporu tvorby materského mlieka pre vás máme prírodný Proceive®AfterPregnancy Breastfeeding, ktorého zloženie je zostavené najideálnešie ako sa len dá.
Vaše dieťatko je veľký “papkáč” a mamičkine bradavky dostávajú poriadne zabrať. Nezabudnite sa preto o ne dobre starať. Na starostlivosť o bradavky pri dojčení vám odporúčame produkty Multi-Mam. Sú, samozrejme, čisto prírodné a rokmi overené.

Čo je Proceive®?

Proceive® je komplexný výživový doplnok určený na stimuláciu reprodukčného systému v predkoncepčnom období s cieľom podporiť počatie. Receptúra prípravku Proceive® je nastavená tak, aby obsiahnuté vitamíny, minerály, aminokyseliny a antioxidanty podporili mužské aj ženské reprodukčné orgány. Všetky živiny boli starostlivo vybrané tak, aby sa navzájom synergicky dopĺňali a ich dávky sú nastavené na optimálne vstrebávanie.

Receptúra Proceive® zohľadňuje princíp, že menej je viac, vyznávaný pri suplementácii nutraceutikami. Bola navrhnutá tak, aby prípravok obsahoval nielen kľúčové živiny na podporu počatia, ale aj dostatočné množstvo kofaktorov, ktoré povzbudia metabolický, hormonálny, energetický, antioxidačný a obehový systém organizmu. 

Ženská plodnosť

Svojím zložením a receptúrou Proceive® podporuje ženskú plodnosť v 5 základných oblastiach

  • tvorba vajíčok a ich kvalita
  • vnútromaternicové prostredie
  • antioxidačná aktivita
  • tvorba energie
  • znižovanie fyziologického stresu

 

Mužská plodnosť

Svojím zložením a receptúrou Proceive® podporuje mužskú plodnosť v 5 základných oblastiach

  • tvorba zdravých spermií
  • antioxidačná aktivita
  • produkcia energie
  • podpora krvného obehu
  • znižovanie fyziologického stresu

 

Proceive® obsahuje vitamíny, minerály, antioxidanty, aminokyseliny, energetické kofaktory a esenciálne tuky.

 capsule s privlastkami-SK

Náš sľub

Pri snahe otehotnieť a počas tehotenstva je dôležité jesť čistú, zdravú a vyváženú stravu, a preto veríme, že do našich produktov by mali ísť len tie najčistejšie, aktívne živiny a nič iné.

Preto v rade Proceive nenájdete žiadne plnivá, spojivá ani konzervačné látky. Plnivá sa často nachádzajú v tabletách kvôli ich objemu, zatiaľ čo spojivá sú lepidlá používané aby tablety držali pohromade. Radi udržiavame veci čisté a jednoduché. Výroba je síce trochu drahšia (preto iné značky používajú tablety), ale s Proceive máte zaručenú vysokokvalitnú, čistú aktívnu výživu v každej jednej kapsule.

 

Záruka kvality

Všetky živiny/zložky použité v receptúrach Proceive® sú najvyššej kvality a pochádzajú z Veľkej Británie a je možné ich kompletne dohľadať. Všetky produkty Proceive® sa vyrábajú vo Veľkej  Británi v súlade so správnou výrobnou praxou (GMP) v zariadení schválenom MHRA.

Ocenenia

ocenenia